You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

FREE UK DELIVERY
ON 3 CASES OR MORE

img
img
View your shopping cart 0

Přes 25 let naši pekaři zlepšují tyčinku, která by měla to nejlepší složení a ten nejlepší dopad na vaše zdraví a tu nejlepší chuť.

Přímo v našem srdci, Brynmor má oddaný tým pekařských expertů, kteří rádi zlepšují a inovují. Již přes 25 let v této velšské krajině vyvíjíme produkty, které kombinují chuť spolu s vynikající chutí.

Pro milovníky jídla, malé svačinky během dne jsou důležité pro vaše tělo a mysl. Není důležité, jestli upřednostňujete tradiční příchutě nebo nové kombinace, máme perfektní výběr pro všechny.

Svačte s Brynmorem!

S našimi tradičními 80g tyčinkami Flapjack, se sníženým obsahem cukru nebo proteinové - výběr je jen na vás. V naší škále produktů si vybere každý, výběr je jen na vás a každý produkt přichází i s pozitivním dopadem na vaše zdraví, a to především:

benefits
bryn

Potkejte Bryna

Bryn, náš zanícený průzkumník, je ztělesnění značky Brynmor.

Jako všichni z nás, i on hledal všude možně snack, který bude lepší než jeho denní čokoládová tyčinka a našel v podobě Brynmor tyčinek Flapjack.

Sebejistý dobrodruh Bryn strávil spoustu dní zkoumáním okolí, chozením do kopců, lezením po skalách, chozením po lesích, broděním řekami a potoky. Ale bez ohledu na to, kam šel, nebo koho potkal cestou, vždy se ujistil, že měl s sebou svůj snack nebo tyčinku Flapjack z Brynmoru.

Read Bryn's Blog