You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

FREE UK DELIVERY
ON 3 CASES OR MORE

img
img
View your shopping cart 0

Jau vairāk nekā 25 gadus mūsu prasmīgie cepēji ir attīstījuši veidu, kā lietojam uzkodas, izstrādājot kārdinošus batoniņus ar daudzveidīgām garšām.

Brynmor sirds ir uzticamu un prasmīgu cepēju komanda ar mīlestību pret izzināšanu un inovācijām. Jau vairāk nekā 25 gadus šeit, skaistajā Velsas ainavā, esam attīstījuši produktus, kas nodrošina lielisku garšu kombinācijā ar vērtīgām uzturvielām.

Ēdiena mīļotājiem uzkodas ir svarīga ikdienas sastāvdaļa, lai nodrošinātu enerģiju ķermenim un prātam. Neskatoties uz to, vai esat tradicionālu garšu cienītājs vai vēlaties izmēģināt ko jaunu, mums ir perfektā izvēle tieši jums (bezgrēka).

Ja uzkodas, tad Brynmor!

Ar mūsu tradicionālajiem 80g Flapjack batoniņiem un Flapjack ar samazinātu cukura daudzumu mūsu produktu klāstā atradīsies našķis jebkurai gaumei, turklāt katram batoniņam ir savi ieguvumi veselībai, tajā skaitā:

benefits
bryn

Iepazīsties ar Brynu

Bryns, mūsu dedzīgais pētnieks, ir Brynmor zīmola vēstnesis.

Kā jau mēs visi, arī viņš ir veicis tālu ceļu, lai atrastu uzkodu, kas viņa veselībai būtu labāka par šokolādes tāfelīti, un viņš atrada ideālo variantu Brynmor batoniņu klāstā.

Piedzīvojumu meklētājs Bryns ir pavadījis daudz dienu, izpētot plašo dabu, kāpjot kalnos, staigājot pa mežu un brienot pāri upēm. Bet neskatoties uz to, kur viņš iet vai ko satiek savā ceļā, viņš gādās par to, lai viņa iemīļotie Brynmor batoniņi palīdzētu viņam doties cauri piedzīvojumiem.

Read Bryn's Blog